Doradztwo, realizacja, modernizacja systemów grzewczych
darmowa dostawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rekuperacja nie zastępuje ogrzewania, ale pomaga zachować ciepło w domu, dzięki czemu oszczędza Twoje pieniądze. Nie tylko wentyluje ale również dba o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Poprawia samopoczucie i koncentracje dzięki stałej cyrkulacji powietrza. Trzyma nas z dala od hałasu i usuwa nadmiar wilgoci.

Dlaczego rekuperacja decentralna

Główną zaletą rekuperacji decentralnej jest jej prostota. Systemy Rekuperacji firmy Ventoxx, dzięki swojej konstrukcji można montować samodzielnie w dowolnym momencie, a ich montaż jest szybki i czysty. Odpowiednio dobrane urządzenie pozwala na montaż w ścianach o różnej grubości od 17 do 75 cm, a nawet powyżej.

Montaż możemy wykonać w ścianach z cegły, pustaka, z dociepleniem lub bez, a nawet w cienkich ścianach budynków wykonanych w technologii szkieletowej.

Rekuperatory Ventoxx pracują dla Ciebie

Są praktycznie niezauważalne i bardzo ciche. Są przyjazne dla alergików, automatycznie odświeżają powietrze usuwając z niego kurz i zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu.

Chronią nas przed hałasem z zewnątrz w czasie wymiany powietrza. Dzięki dwustrumieniowej pracy rekuperatorów, czyste powietrze z zewnątrz nie miesza się z powietrzem zanieczyszczonym, lecz przechodzi przez dwa urządzenia pracujące naprzemiennie.

Wszystko to dzieje się bez marnowania energii

Rekuperatory firmy Ventoxx to naprawdę bardzo niski pobór energii. To jedynie 2,6W/h. Jeśli do tego dodamy że wydajność systemu rekuperacji jest na poziomie 50m3/h, a odzysk ciepła jest na poziomie 86%-91% to śmiało możemy stwierdzić na przykładzie urządzeń o zbliżonych parametrach że rekuperatory Ventoxx to ścisła czołówka. Dzieje się tak dzięki systemowi wymiany ciepła opartemu na ceramicznym wymienniku ciepła, który stanowi serce urządzenia. Jego zaletą jest również to, że do prawidłowej pracy nie wymaga stosowania grzałek które np. zapobiegają powstawaniu skroplin.

Dlaczego rekuperatory Ventoxx?

Rekuperatory Ventoxx to klasa sama w sobie. To nowoczesny design w połączeniu z nowoczesną technologią. Sterowanie bezprzewodowe za pomocą pilota, trwały i mrozoodporny ceramiczny wymiennik ciepła, brak konieczności dogrzewania, możliwość szybkiego dostosowania długości rury do grubości ściany bez konieczności cięcia i możliwość montażu bez widocznych otworów na elewacji to tylko kilka z zalet systemu.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się z nami.

Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty