Doradztwo, realizacja, modernizacja systemów grzewczych
darmowa dostawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Coraz bardziej postępujące globalne ocieplanie wpływa negatywnie nie tylko na środowisko naturalne, ale także i na nasze zdrowie. W związku z tym znaczna część gospodarstw domowych i firm zastanawia się jakie rozwiązanie w kontekście ogrzewania wybrać, aby było nie tylko wygodne w użyciu, ale również przyjazne środowisku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów firma Global Energy stworzyła sklep internetowy kotlyindukcyjne.com wyspecjalizowany w sprzedaży kotłów indukcyjnych. Jest to innowacyjny, ekologiczny sposób ogrzewania różnego rodzaju budynków. Ogrzewanie indukcyjne to nowoczesna technologia, która posiada wiele korzyści, przyjrzymy się niektórym z nich.

 1. Rozwiązania przyjazne środowisku
  Zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym, gdy temperatura za oknem jest niska lub ujemna wzrastają koszty ogrzewania, jakie musimy ponieść, aby w domu lub biurze utrzymać komfortową temperaturę. Wydatki związane z zakupem tradycyjnych paliw kopalnianych, służących do ogrzewania z roku na rok rosną nieubłaganie. Rozwiązaniem przyjaznym naturze jest oferowany przez nas np. kocioł indukcyjny komfort premium 20 kW. Urządzenie to wyróżnia się wygodą użytkownia oraz (w wersji premium) możliwością sterowania pompą obiegową z użyciem programatora, dzięki czemu możemy dokładnie dostosować pracę kotła do własnych potrzeb i preferencji. Model ten można zainstalować w każdym budynku zarówno mieszkalnym jak i firmowym. Kocioł indukcyjny komfort premium 20 kW. działa na zasadzie indukcji magnetycznej i co ważne nie posiada grzałek grzewczych. Tym samym jego praca jest efektywna a przybliżona powierzchnia grzania w budynkach dobrze izolowanych może wynieść od 180 do 260 m2.

 2. Bezpieczeństwo korzystania z urządzenia
  Wszystkie kotły indukcyjne znajdujące się w sklepie internetowym kotlyindukcyjne.com wyposażone są w trójstopniowy system bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do tradycyjnych pieców opałowych, ogrzewanie indukcyjne nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery - spalin czy innych trujących gazów. Bezpieczeństwo korzystania z urządzenia jest bardzo wysokie zarówno dla naszego zdrowia jak i środowiska. Jest to nowoczesna i warta każdej wydanej złotówki metoda ogrzewania.

 3. Wysoka wydajność
  Oferowane przez nas kotły indukcyjne to urządzenia, które wyróżniają się wysoką wydajnością. Urządzenia te posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że w bardzo krótkim czasie są w stanie ogrzać pomieszczenie do pożądanej temperatury. Oznacza to w przeciwieństwie do tradycyjnej metody ogrzewania, że nie musimy długo czekać zanim w budynku zrobi się ciepło. Szybkie nagrzewanie i wysoka wydajność.

 4. Kontrola temperatury
  Znajdujące się w naszej ofercie kotły indukcyjne np. kocioł indukcyjny Komfort Premium 8 kW czy kocioł indukcyjny Komfort Premium 20 kW posiadają duży atut w postaci wskaźnika przeciwzamrożeniowego. Działa on w ten sposób, że gdy temperatura wody w kaloryferach w domu bądź w biurze spadnie poniżej 8oC automatycznie włączy się pompa obiegowa, a w przypadku spadku temperatury czynnika grzewczego poniżej 5oC, kocioł indukcyjny podgrzeje wodę do 10oC i sam się wyłączy. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której rury i kaloryfery w instalacji nam popękają lub zamarzną. W przypadku bardzo mroźnych zim nie musimy się martwić też o to, aby pilnować temperatury przez całą noc (jak to ma miejsce, gdy grzejemy tradycyjnym paliwem kopalnianym) i możemy spokojnie zasnąć, wiedząc, że instalacja wyposażona w kocioł indukcyjny będzie utrzymywać ciepło przez całą dobę.

 5. Wygoda użytkowania
  Kotły indukcyjne działają na zasadzie zjawiska indukcji magnetycznej. W związku z tym nie pozostawiają ciężkich do wyczyszczenia zabrudzeń jak ma to miejsce w piecach na węgiel czy koks. Dzięki temu nie musimy poświęcać czasu i energii, aby piec czyścić.

Nasze kotły indukcyjne w wersji premium wyposażone są w programator, dzięki któremu sterowanie pracą kotła jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Ogrzewanie indukcyjne w przeciwieństwie do innych metod i sposób ogrzewania budynków prywatnych i firmowych jest bardzo przyjazne środowisku.

Sprzedaż kotłów indukcyjnych

Ogrzewanie indukcyjne jest to ekonomiczne rozwiązanie zarówno dla domu jak i firmy. Wysoka efektywność energetyczna, wyposażenie urządzenia w systemy bezpieczeństwa, precyzyjna kontrola temperatury czy szybkie nagrzewanie się pomieszczeń to tylko niektóre atuty przemawiające za wyborem tej technologii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej już dziś skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie i odpowiemy na wszelkie pytania.

Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty