Doradztwo, realizacja, modernizacja systemów grzewczych
darmowa dostawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dlatego też ogrzewanie indukcyjne, które jest alternatywą dla pieców na paliwa kopalne jest coraz częściej wybierane przez konsumentów w całej Europie. Firma Global Energy ma w swojej ofercie rozwiązania przyjazne ekologii takie jak kocioł indukcyjny. Ten podczas swojej pracy, w odróżnieniu do klasycznych pieców nie emituje dodatkowych zanieczyszczeń. Jest przyjazny środowisku i bezpieczny w użytkowaniu.

Czym jest ogrzewanie indukcyjne?

Jest to proces, który generuje ciepło poprzez wykorzystanie zjawiska indukcji elektromagnetycznej. Kotły indukcyjne zasilane energią elektryczną wykorzystują zjawisko indukcji, w wyniku, której wytwarzane jest pole magnetyczne. Urządzenie wytwarza energię cieplną, która jest następnie transportowana rurami do pomieszczeń celem ich ogrzania.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ogrzewania indukcyjnego?

Wybór odpowiedniego systemu grzewczego do własnego domu czy biura nie jest łatwy. Jednym z produktów, na które na pewno warto zwrócić uwagę jest znajdujący się w naszej ofercie Kocioł Indukcyjny Komfort Premium 15 kW. Kocioł ten to nowoczesne urządzenie grzewcze, które cechuje wbudowany programator z ekranem dotykowym, pozwalający na dopasowanie pracy czasu kotła do własnych potrzeb.

Ponadto praca kotła indukcyjnego Komfort Premium 15kW. jest nie tylko wydajna, ale także bezpieczna gdyż urządzenie to posiada także wysoki stopień zabezpieczeń elektrycznych. Kolejnym atutem przemawiającym za inwestycją w ogrzewanie indukcyjne jest to, iż podczas pracy kotła dwutlenek węgla nie jest emitowany do atmosfery.

Kocioł indukcyjny czy warto?

Inwestowanie w ogrzewanie indukcyjne jest nie tylko opłacane dla naszego portfela, ale również przynosi wiele innych korzyści. Jest to przede wszystkim dbanie o środowisko naturalne i zdrowie domowników. Ponadto kocioł indukcyjny ma bardzo długi czas eksploatacji, więc jest to rozwiązanie na wiele długich lat. Jeżeli zastanawiasz się jaki system ogrzewania wybrać, instalacja kotła indukcyjnego będzie doskonałym wyborem.
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty